Club penguin Forum HR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve hrvatske igrače club penguin-a.Uz ovaj forum se možete zabaviti.Pitajte ako nešto neznate ili se natječite al vam obečavam veliku zbavu uz ovaj forum ili uz moj blog http://www.club-penguin-novosti-i-drugo.blog.hr Hvala svima.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Sto vam je pokvarilo danasnji dan?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Arlin97
Srednjak
Srednjak
Arlin97


Broj postova : 41
Join date : 02.02.2010
Lokacija : Bad Wolf Corporation Building

Sto vam je pokvarilo danasnji dan? Empty
PostajNaslov: Sto vam je pokvarilo danasnji dan?   Sto vam je pokvarilo danasnji dan? Emptyčet oľu 04, 2010 1:34 pm

Ma znate vec tu temu,a ja sem ju mejknula jer iam problem a tam sam ja zadnja postala.P da vam recem...
Vi znate kako se ja veselim ProSiebenu (pro sedam?),ali vjerojatno ne znate zbog cega.....Ma i nema veze....Nego idem ja danas na Cinestar.hr i idem vidjet kada dolazi moj fejvorit muvi u prolijece....Koji dan..Da se zna...I idem ja gledat:travanj-nema,svibanj-nema,mislim si pa i dio lipnja-nema.....Pocinjem vristat jer je lijepo na teletekstu u 9 mjesecu prosle godine pisalo da film dolazi..I nedavno da Penelope Cruz glumi u njemu....Ali od filma ni F!
Jednio ke se iplati ic gledat je Alica u zemlji cudesa....Ako je rijec o tome da film nece doci u kina nego odmah na CD u videoteku ja cu nekom glavu otrgnut!I pojest mu jetrica za zeljem (mrzim to!) A bubrege cu mu prodat na cesti za 300 eura!I nemrem vjerovat da ja ovog proljeca nemogu sretna ici u kino i 2 sata buljiti u platno.....Nego cu slijedece 2 nedjelje gledati 2 i 3 dio! Nemrete mi to napravit!A zamislite ni Cipelice kao bombon nisu napravili kao film!A knjigu je moja mama citala!Danas sam ljuta i bit cu sve dok ne vidim da je film u kinima.I ja nemogu tak! Cekam taj film kao nista u zivotu! Zato sto je to moj najdrazi film.A jos je i vjerojatno zadnji nastavak!Kao da nije dosta ke vec tripim gluposti u zivotu nego jos i ovo!Znam da sam previse u svom svijetu i da je bolesno od mene sto znam da Kraken ima 358 zubi (vise-manje),i sto od cura najvise znam o tom filmu (u razredu).....To je jedino sto sam jos htjela vidjet prije 2012....
No,da....Slijedecih par tjedana me ne ljutite jer sam u bedu i prekrivena sam emacica....Nebum se rezala....xD....
Uzivajte u danu!
[Vrh] Go down
mimo
Srednjak
Srednjak
mimo


Broj postova : 79
Join date : 02.02.2010
Lokacija : rovinj

Sto vam je pokvarilo danasnji dan? Empty
PostajNaslov: Re: Sto vam je pokvarilo danasnji dan?   Sto vam je pokvarilo danasnji dan? Emptypet oľu 05, 2010 6:48 pm

ništa. i tema je malkice glupa.
[Vrh] Go down
Arlin97
Srednjak
Srednjak
Arlin97


Broj postova : 41
Join date : 02.02.2010
Lokacija : Bad Wolf Corporation Building

Sto vam je pokvarilo danasnji dan? Empty
PostajNaslov: Re: Sto vam je pokvarilo danasnji dan?   Sto vam je pokvarilo danasnji dan? Emptysub oľu 06, 2010 2:04 pm

Jedino ju,da se ja nebum ljutila,moze zakljucat yelly....ko te tjera da postas -.-'
[Vrh] Go down
mimo
Srednjak
Srednjak
mimo


Broj postova : 79
Join date : 02.02.2010
Lokacija : rovinj

Sto vam je pokvarilo danasnji dan? Empty
PostajNaslov: Re: Sto vam je pokvarilo danasnji dan?   Sto vam je pokvarilo danasnji dan? Emptyned oľu 07, 2010 9:51 pm

pa dobro yelly je neće zaključati a neču ni je. i molim da je nitko ne zaključa. CP.Sretan
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sto vam je pokvarilo danasnji dan? Empty
PostajNaslov: Re: Sto vam je pokvarilo danasnji dan?   Sto vam je pokvarilo danasnji dan? Empty

[Vrh] Go down
 
Sto vam je pokvarilo danasnji dan?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Club penguin Forum HR :: Ostalo off-topic :: Zabava-
Forum(o)Bir: